26 maja 2016

Majowe Spotkanie Blogerek w Olsztynie - relacja
Hejka! Jak pisałam wcześniejszym poście miałam okazje uczestniczyć 14 maja w Spotkaniu Olsztyńskich Blogerek :) dzisiaj nadszedł czas na zdanie relacji z tego wspaniałego dnia. Spotkanie odbyło się w restauracji "U Artystów" w Olsztynie, a organizatorkami były Natalia i Kamila. Świetne dziewczyny !
Niestety, pogoda nam nie dopisała... aleee dziewczyny wszystkie stawiły się na czas i oczywiście deszcz nie był nam straszny ! W spotkaniu udział wzięły: Natalka jak pięknie być kobietą, Kamila kobiecy szyk, Agnieszka Lady Aggu, Agata malinowy make up, Joanna Kosmetyki Panny Joanny, Kasia Kasia Rakocka, Dorota codzienność kobiety, Emilia diamentowa kosmetyczka, Roksana Dzwoneczkowa i ja. 
Już na samym początku ze wszystkimi dziewczynami znalazłyśmy wspólny język i zatraciłyśmy się w czasie ;) Odwiedziła nas Pani Sylwia z firmy Optima Plus, która zaprezentowała nam naturalne olejki eteryczne. Bardzo dużo dowiedziałam o tych olejkach, nie wiedziałam, że mają aż tyle zastosowań, a poza tym pięknie pachną ! Nawąchałam się ojjj tak :)


Następnie Roksana zaznajomiła nas z kosmetykami firmy Cera Plus. Mieliśmy okazję zobaczyć każdy kosmetyk i dowiedzieć się o nim wiele informacji. Dziękujęmy Ci Roksana za taką wartościową prezentację :D Każda z nas dostała upominek od tej formy w postaci dwóch pełnowymiarowych kosmetyków. 
Po tej ilości wiedzy wszystkie zgłodniałyśmy, więc każda z nas zamówiła sobie pyszny obiadzik. Pomiędzy prezentacjami i pogaduchami miałyśmy oczywiście przekąski, przepyszne paluszki od firmy Stema Polska, a dla spragnionych naturalny soczek od Maurer

Po tych wszystkich pysznościach, przyszedł czas na upominki. Dziewczyny zrobiły nam niespodziankę w postaci róż, przepięknym i dużym bukietem. Sponsorem kwiatków była firma Międzynarodowa Kwiaciarnia Internetowa.


Celem naszego spotkania było wsparcie Schroniska Cztery Łapy w Szczytnie, każda uczestniczka przyniosła coś od siebie, a dodatkowo sponsorzy dołączyli do naszej zbiórki chocokiss dzięki nim każda z nas dostała czekoladę specjalną na Dzień matki, CD - ufundowała 3 zestawy kosmetyków, Monashe- ufundowała piękne naszyjniki, Revitalash - ofiarowała 3 odżywki do rzęs oraz  ek-kosmetyki, która dzięki której ktoś dostał fajne zestawy kolagenowe BingoSpa do włosów. 
 

Fotografem naszego spotkania była Sylwia Sylvia Zera. Bardzo Dziękujemy Ci za śliczne zdjęcia ! :)4 komentarze:

 1. Zdjęcie z bukietami przepiękne:)

  OdpowiedzUsuń
 2. uwielbiam takie spotkania! piękne bukiety :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Część dziewczyn kojarzę z blogów. Widzę, że spotkanie było udane :)
  Z chęcią dołączam do obserwatorów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. To musiał być udany dzień ;)

  OdpowiedzUsuń