26 września 2016

Biała perła - Krystaliczna bielHejka. Dzisiaj szybka recenzja pasty wybielającej zęby :) Dostałam ją do testów, więc już wam mówię czy warto :)
Kilka słów od producenta:

Pasta do wybielania zębów Biała Perła® KRYSTALICZNA BIEL odpowiada na wysokie oczekiwania estetyczne. Produkt łączy działanie wybielające zęby z efektownym połyskiem zębów po każdym użyciu. Formuła enzymatyczno-pigmentowa wybiela usuwając zanieczyszczenia zawarte w szkliwie oraz nadaje połysk pokrywając szkliwo drobinami krystalicznej bieli.

Biała Perła® KRYSTALICZNA BIEL to:

  • Efektowny połysk nawet w przypadku zębów o naturalnie szarym czy żółtym odcieniu szkliwa
  • Formuła enzymatyczno-pigmentowa
  • Zawartość fluoru 1300ppmF
  • RDA 12 – Relative Dentin Abrasivity – współczynnik określa ścieralność (abrazyjność) pasty dla zębiny

Jak stosować?

Szczotkować zęby miękką lub średnią szczoteczką 2 x dziennie. Pasta może być stosowana na szczoteczki elektryczne.

Moja opinia:
Całe opakowanie w standardzie, czyli w tekturowym pudełeczku na którym znajdziemy wszystkie przydatne nam informacje o paście. Tubka malutka i zgrabna, bardzo łatwo wycisnąć z niej pastę. Nie napotka nas na pewno problem z wyciśnięciem do końca. Pasta w smaku oczywiście miętowa :) kolor - biały. Podczas mycia zębów można wyczuć jakieś drobinki, jakby piasku ;) Miałam ostatnio piaskowanie zębów, więc dlatego tak porównuje ;)
Pasta jest dość mocna, uczucie miętowego orzeźwienia natychmiastowe po użyciu. Używam elektrycznej szczoteczki i w niczym to nie przeszkadza, pasta jest przeznaczona do elektrycznej i zwykłej, więc nie ma z tym problemu. Po umyciu zębów, czuję odświeżony oddech, zauważam czyste ząbki są idealnie gładkie. 

a co z wybieleniem? Moje zęby zawsze stawiałam i stawiam na pierwszym miejscu. Dużo wizyt u dentysty oraz protetyka i jeszcze więcej kasy... dlatego staram się dba o nie jak najlepiej. Chciałabym osiągnąć krystaliczną biel, niestety mój tryb życia raczej mi na to w życiu nie pozwoli. Wino, soki, papierosy, kawa itp. Pasta bardzo dobrze usuwa osad. Wybielenie może o jeden-dwa odcienie, ząbki się lśnią :D polecam. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz